logo

آرشیو خبر

تشریح انتظارات وزارت اقتصاد از نظام بانكی كشور/ ضرورت حركت بانك ها در مسیر تقویت اقتصاد ملی
وزیر امور اقتصاد و دارایی در نخستین نشست خود با مدیران عامل بانک‌های دولتی و خصوصی ضمن تأکید بر آمادگی کامل وزارت اقتصاد برای همکاری و مساعدت به نظام بانکی انتظارات وزارت متبوعش از نظام بانکی را در چند محور برشمرد.
 
رفع نگرانی فعالان اقتصادی بوشهر با ابلاغ آیین نامه جدید تجارت و بازرگانی

وزیر امور اقتصادی و دارایی در سفر استانی رئیس جمهور به استان بوشهر به عنوان نماینده دولت در شهرستان گناوه و در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با ابلاغ آیین‌نامه جدید تجارت و بازرگانی، نگرانی فعالان اقتصادی منطقه استان بوشهر بر طرف می شود و تجارت قانونی و سالم از قاچاق جدا خواهد شد.

 
حل مشكل رسوب كالاها در گمرك و انبارهای سازمان اموال تملیكی با دستور رئیس جمهور
وزیر امور اقتصادی و دارایی در جریان ششمین سفر استانی هیئت دولت به استان بوشهر از مرتفع شدن مشکل رسوب کالاها در گمرک و انبارهای سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی با بازدید رئیس جمهوری و دستور ایشان در این زمینه در چند ماه آینده خبر داد.
 
پیام تسلیت مدیر عامل به مناسبت شهادت امام رضا علیه السلام

 به گزارش روابط عمومی صندوق تأمین خسارت‌های بدنی مهندس مجید بهزادپور مدیر عامل صندوق با گرامیداشت ایام غمبار رحلت پیامبر عظیم الشان اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع)، در پیامی شهادت امام علی ابن موسی الرضا(ع) را تسلیت گفت.

 
بخشودگی جرایم بیمه شخص ثالث کلیه وسایل نقلیه

جرایم بیمه شخص ثالث همه وسایل نقلیه موتوری زمینی با رویکرد حمایت از اقشار آسیب پذیر و ترویج فرهنگ بیمه ای بخشیده می شود.

 
وزارت اقتصاد ؛ پرچمدار تدوین و اجرای «پیوست عدالت » در مصوبات ، بخشنامه ها ، طرح ها و برنامه های اقتصادی

در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری، با دستور وزیر امور اقتصادی و دارایی به معاونان و رؤسای دستگاه های تابعه وزارت اقتصاد، اجرا و پیاده سازی پیوست عدالت برای تمام سیاستگذاری های اقتصادی این وزارتخانه اعم از بخشنامه ها، مصوبات، طرح‌ها و برنامه‌های اجرایی تکلیف شد.

 
رشد ۱۰۰ درصدی ترخیص كالا در شهریور ماه نسبت به ۵ ماه اول سال

وزیر امور اقتصادی و دارایی در جمع اعضای کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی از رشد ۱۰۰ درصدی ترخیص کالا در گمرکات کشور در شهریور ماه نسبت به ۵ ماهه اول سال خبر داد .

 
وزیر اقتصاد: صفرشدن استقراضِ جدید از بانك مركزی، گام نخست كنترل تورم

وزیر اقتصاد در گفتگو با رسانه ملی تورم کنونی کشور را معلول کسری بودجه و افزایش پایه پولی در ماههای نخست سال و افزایش نرخ ارز دانست و تأکید کرد: اقدامات اخیر دولت برای افزایش صادرات نفت، ورود برخی ارزهای بلوکه شده و صفرشدن استقراضِ جدید از بانک مرکزی، کنترل تورم در ابتدای سال آتی را به دنبال خواهد داشت.

 
واگذاری ها باید موجب جلب اعتماد مردم و فعالان اقتصادی شود
وزیر امور اقتصادی و دارایی در مراسم معارفه دکتر حسین قربان زاده رئیس جدید سازمان خصوصی سازی و تکریم قنبری رئیس پیشین این سازمان با اشاره به اینکه واگذاری شرکتها به بخش خصوصی به معنای رها کردن شرکتها نیست، اظهار داشت: واگذاری هایی موفق هستند که در نهایت موجب جلب اعتماد مردم و فعالان اقتصادی شوند.
 
وزیر اقتصاد: با تغییر رویه ها، كارآمدتر، سالم‌تر و جهادی تر عمل كنیم

وزیر امور اقتصادی و دارایی در مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس که با حضور فرمانده و اعضای شورای مرکز مقاومت بسیج وزارت اقتصاد و فرماندهان حوزه ها و پایگاه های مقاومت بسیج تابعه این وزارتخانه برگزار شد، خواستار تغییر رویه ها به منظور کارآمدتربودن، سالم‌تر شدن و جهادی تر عمل کردن بر اساس عدالت محوری شد.

 
اختصاص ۱۳ هزار میلیارد تومان منابع مالیاتی به یك هزار شهر كشور
وزیر امور اقتصادی و دارایی در نشست شورای اداری شهر آبدانان از اختصاص ۱۳ هزار میلیارد تومان از منابع مالیاتی از محل ماده ۳۸ و ۳۹ قانون مالیات بر ارزش افزوده به یک هزار شهرداری و دهیاری سراسر کشور خبر داد.
 
سفر وزیر اقتصاد به استان ایلام

 در ادامه سفرهای استانی دولت سیزدهم سید احسان خاندوزی وزیر اقتصاد صبح امروز به همراه رئیس جمهور و شماری از اعضای دولت وارد استان ایلام شد و مورد استقبال  نماینده ولی فقیه در استان، استاندار و جمعی از مسئولان استانی و مدیران ادارات تابعه وزارت اقتصاد در استان  قرار گرفت.

 
پیام تسلیت مدیر عامل به مناسبت اربعین حسینی

مهندس بهزاد پور مدیر عامل صندوق تأمین خسارت‌های بدنی در پیامی فرارسیدن اربعین حسینی را تسلیت گفت.

 
مصطفی محمدی مدیر شعبه استان تهران صندوق تامین خسارتهای بدنی؛ راهبرد برنامه‌ها و عملکرد صندوق جهت تسریع در خدمت‌رسانی به مردم است

مصطفی محمدی عنوان کرد با رویکردی عملگرایانه، تخصصی و فنی که بر آمده از تجربیات همکاران محترم است قطعاً بهینه سازی امور و رضایت در خدمت رسانی به مردم را دنبال خواهیم کرد.

 
پیام تبریک مدیر عامل به مناسبت هفته دفاع مقدس

مهندس مجید بهزادپور مدیر عامل صندوق تأمین خسارت‌های بدنی طی پیامی ۳۱ شهریور ماه آغاز هفته دفاع مقدس را تبریک گفت.

 
انتصاب مدیر جدید شعبه استان تهران

آقای مصطفی محمدی با حکم مدیرعامل صندوق به عنوان مدیر شعبه استان تهران منصوب شد.

 
وزیر اقتصاد در جلسه تودیع و معارفه معاون جدید امور اقتصادی این وزارتخانه تأکید کرد: ضرورت پر رنگ شدن نقش سیاستگذاری معاونت امور اقتصادی

وزیر اقتصاد در جلسه تودیع و معارفه معاون جدید امور اقتصادی این وزارتخانه تأکید کرد: معاونت امور اقتصادی در اصل باید معاونت سیاستگذاری اقتصادی وزارت اقتصاد باشد؛ گر چه هم اکنون هم همین نقش را کمابیش ایفاء می کند اما مطالبه من، پررنگ تر شدن این وجهه است.

 
تأکید دکتر خاندوزی در مراسم تودیع و معارفه ریاست مرکز فناوری اطلاعات و اقتصاد هوشمند این وزارتخانه: تحقق سیاست گذاری هوشمند در حوزه اقتصادی اولویت مهم وزارت اقتصاد

وزیر امور اقتصادی و دارایی در مراسم تودیع و معارفه ریاست مرکز فناوری اطلاعات و اقتصاد هوشمند این وزارتخانه، تحقق سیاست گذاری هوشمند در حوزه اقتصادی را اولویت مهم وزارت اقتصاد دانست و بر تسریع در اجرای برنامه ها و طرحهای این اولویت تأکید کرد.

 
‌ افزایش درآمدهای دولت از طریق مولدسازی دارایی‌ها طی ماه های آینده

وزیر اقتصاد با حضور در کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: درصدد هستیم با اخذ مجوز هایی از هیأت وزیران در ماه های آینده شاهد افزایش درآمدهای دولت از طریق مولدسازی دارایی‌ها باشیم.

 
رای قاطع مجلس به كلیات «طرح تسهیل صدور برخی از مجوزهای كسب و كار»

وزیر اقتصاد: تبدیل نظارت پیشینی به نظارت پسینی و ایجاد شفافیت در اخذ مجوزها و قراردادهای بانکی از رویکردهای مهم این طرح است و تصویب این طرح بسیاری از فسادها، رانت‌ها و انحصارطلبی را کنار زده و امضاهای طلایی را کاهش می‌دهد.

 
درپنجاه و سومین نشست هیأت مقررات زدایی به ریاست وزیر اقتصاد مقرر شد:شروع فعالیت فعالان اقتصادی بدون نیاز به مجوز و صرفاً با ارائه تعهد به درگاه ملی كسب و كار

در پنجاه و سومین نشست هیأت مقررات زدایی با حضور دکتر خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی بحث اعلانی کردن برخی از مجوزها که از مراجع صدور مجوز امکان پذیر است، مطرح و تصمیم گرفته شد در این زمینه به نحوی مقررات تغییر کند که فعالیت های مردم منوط به اخذ این مجوزها نباشد و فعالان اقتصادی صرفاً با ثبت تعهد در درگاه ملی مجوزهای کسب و کار بتوانند فعالیت های کسب و کاری خود را شروع کنند.

 
وزیر اقتصاد در جمع مدیران سازمان امور مالیاتی کشور تأکید کرد :
دکتر احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی در جمع مدیران عالی سازمان امور مالیاتی کشور اظهار داشت: تلاش کنیم در چهار سال پیش رو نسبت مالیات به تولید ناخالص داخلی را ۵۰ درصد رشد دهیم و دستیابی به این هدف نیز باید از طریق " مالیات ستانی هوشمند و عادلانه" تحقق یابد.
 
دکتر خاندوزی در سی و یکمین همایش بانکداری اسلامی خبر داد:
وزیر امور اقتصادی و دارایی در سی و یکمین همایش بانکداری اسلامی از آماده شدن سند فراگیری مالی در این وزارتخانه خبر داد و افزود، با تصویب و اجرای این سند، دسترسی به منابع مالی و بانکی برای عموم مردم تسهیل و توزیع منابع در نظام بانکی عادلانه تر خواهد شد.
 
وزیر اقتصاد در نشست با اقتصاددانان دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران :
هماهنگی خوبی میان وزارت امور اقتصادی و دارایی، بانك مركزی و سازمان برنامه و بودجه وجود دارد
 
پایان شهریور آخرین فرصت بخشودگی جرائم بیمه شخص ثالث

دعوت صندوق تامین خسارت های بدنی از راکبین موتور سیکلت و دارندگان ماشین آلات کشاورزی فاقد بیمه نامه در راستای بخشودگی جرائم بیمه نامه 

 
اجرای تحول و نوسازی استراتژیک در صندوق تامین خسارت های بدنی

با اجرای تحول و نوسازی استراتژیک در صندوق تامین خسارت های بدنی، خدمت رسانی به زیان دیدگان حوادث رانندگی و ریلی کشور به 53 روز کاهش یافته است

 
اعلام آمادگی صندوق تأمین خسارت‌های بدنی

اعلام آمادگى صندوق تامين خسارتهاى بدنى كشور در پى واژگونى مینی بوس جاده کامیاران کردستان.

 
وزیر اقتصاد در بازدید از گمرک فرودگاه امام خمینی(ره) خبر داد: تصمیمات جدید برای تسریع در ترخیص داروها و رجیستری تلفن همراه مسافران ورودی

وزیر امور اقتصادی و دارایی طی سخنانی در جمع خبرنگاران رسانه های گروهی در جریان بازدید از گمرک فرودگاه امام خمینی(ره) از تصمیمات جدید در خصوص تسهیل در ترخيص اقلام دارویی و نیز رجیستری تلفن همراه مسافران ورودی به کشور خبر داد.               

 
وزیر اقتصاد در مصاحبه با رسانه ملی اعلام کرد: اولویت این وزارتخانه، اقدامات كوتاه مدت اثربخش در مسیر بلند مدت اصلاحات اقتصادی

دکتر خاندوزی در اولین حضور کاری در وزارت اقتصاد و بعد از رأی اعتماد مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: اولویت اقتصاد ایران نیازمند چندین اقدام کوتاه مدت با اثربخشی خوب است که البته این اقدامات کوتاه مدت باید در مسیر بلند مدت اصلاحات اقتصادی مد نظر قرار گیرد.

 
با ابلاغ وزیر جدید اقتصاد صورت گرفت: منع بخش های مختلف صف و ستاد این وزارتخانه از ارسال پیام تبریك و اقدامات مشابه

وزیر جدید امور اقتصادی و دارایی با ابلاغ نامه ای خطاب به کلیه معاونت ها، واحدهای وابسته و تابعه، بانک ها، بیمه ها و شرکت های دولتی خانواده وزارت اقتصاد از آنان خواست به منظور صرفه جویی و رعایت انضباط مالی از ارسال و انتشار پیام تبریک و انجام اقدامات مشابه خودداری کنند.

 
تأکید دکتر خاندوزی وزیر پیشنهادی اقتصاد بر نوسازی وزارت اقتصاد با آرایش "تحریم ناپذیری" در دولت سیزدهم

سید احسان خاندوزی وزیر پیشنهادی وزارت امور اقتصادی و دارایی طی سخنانی در جلسه رأی اعتماد مجلس شورای اسلامی تأکید کرد؛ به کمک صاحبان تجربه در بدنه وزارت اقتصاد، این وزارتخانه را در دولت سیزدهم با آرایش "تحریم ناپذیری" نوسازی خواهد کرد.

 
پیام تبریک مدیرعامل صندوق به مناسبت هفته دولت و روز کارمند

مهندس مجید بهزاد پور مدیرعامل صندوق تامین خسارتهای بدنی با گرامیداشت سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر، فرارسیدن هفته دولت و روز کارمند را به کارکنان خدوم و متعهد صندوق تبریک گفت.

 
وبینار هم اندیشی و رفع چالش های شعب با حضور مدیر عامل صندوق

جلسه هم اندیشی و رفع چالشها و ارائه گزارش شعب صندوق بصورت .وبینار در محل صندوق برگزار شد

 

 
در گفتگو با مدیر عامل صندوق مطرح شد

معرفی  دکتر سیداحسان خاندوزی وزیر پیشنهادی امور اقتصادی و دارایی از جانب رئیس جمهور که فردی انقلابی، متعهد، متخصص و با روحیه مطالبه‌گری و عدالت‌خواهی است هوشمندانه بود.

 
وزیر اقتصاد طی پیامی روز خبرنگار را به جامعه خبری كشور تبریك گفت

به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی ایران(شادا)، پیام وزیر اقتصادی به شرح ذیل است

 
وزیر اقتصاد در مجمع عادی و عمومی سالیانه بانک ملی ایران

نقش قابل توجه بانك ملی در تأمین مالی كسب و كارها و مردم در شرایط كرونا

وزیر امور اقتصادی و دارایی در مجمع عادی سالانه بانک ملی ایران اظهار داشت: نقش بانك ملي در تأمین مالي كسب و كارها و مردم در شرايط كرونا قابل توجه بوده است.                            

 
وزیر اقتصاد در جشنواره شهید رجایی این وزارتخانه خبر داد

كار جهادی وزارت اقتصاد در سال گذشته عامل رفع تنگنای تأمین مالی اقتصاد كشور

وزیر اقتصاد ورود جهادگرانه این وزارتخانه را عامل رفع تنگنای تأمین مالی اقتصاد کشور دانست.

 
وزیر اقتصاد در مجمع عمومی عادی سالیانه بانک کشاورزی خبر داد

جهت گیری بانك كشاورزی مطلوب و پیشرفت آن مناسب بوده است

وزیر امور اقتصادی و دارایی طی سخنانی در مجمع عمومی عادی سالیانه بانک کشاورزی، جهت گیری و عملکرد این بانک را مطلوب و در مقایسه با سالیان گذشته، دارای پیشرفت مناسب ارزیابی کرد.

 

 
پیام تسلیت مدیرعامل صندوق به مناسبت فرارسیدن تاسوعا وعاشورای حسینی

در پی فرارسیدن تاسوعا وعاشورای حسینی و سالروز شهادت مظلومانه اباعبدالله الحسین (علیه السلام) و یارانش در کربلای خونین ، مهندس مجید بهزادپور، طی پیامی این واقعه را تسلیت گفت.

 
بخشودگی جرایم بیمه ای موتور سیکلت و ماشین آلات کشاورزی

جرایم مربوط به وسایل نقلیه موتورسیکلت و ماشین آلات کشاورزی فاقد بیمه نامه  تا پایان شهریور ماه مورد بخشودگی قرار می گیرد.

 
تشریح اقدامات صورت گرفته در شعب صندوق

به گزارش روابط عمومی صندوق تامین خسارتهای بدنی ، در راستای اقدامات انجام شده این نهاد در استان خراسان رضوی ، خبرنگار روابط عمومی با سید دانیال حاجی وثوقی رئیس منطقه 5 به گفتگو نشسته است که مشروح آن در ادامه می آید.
اقدامات انجام شده در استان چه بوده است؟

 
تسریع در پرداخت خسارات خانواده آسیب‌دیده از حوادث رانندگی

با صدور بخشنامه‌ای از سوی مدیرعامل صندوق تأمین خسارت های بدنی صورت گرفت؛

 
پیام تبریک روز خبرنگار

مدیرعامل صندوق در پیامی فرارسیدن روز خبرنگار را تبریک گفت

 
معرفی مدیر جدید حراست صندوق

آئین تکریم و معارفه مدیر حراست صندوق تأمین خسارتهای بدنی برگزار شد

 
نحوه حضور همکاران و رعایت مقررات بهداشتی

نظر به وضعیت شهر تهران (قرمز) و بخشنامه سازمان اداری و استخدامی در خصوص نحوه حضور کارمندان در وضعیت قرمز از روز یکشنبه 13/04/1400  تا اطلاع ثانوی ارا‌ئه خدمات با حضور 50 درصد کارکنان انجام خواهد شد. لذا بر همین اساس مدیران محترم ضمن توجیه کارکنان.

 
مجمع عمومی صندوق برگزار شد

پیام تقدیر مدیرعامل صندوق تأمین خسارتهای بدنی از کلیه کارکنان محترم این نهاد

 
اعلام آمادگی صندوق تامین خسارت بدنی کشور

اعلام آمادگى صندوق تامين خسارتهاى بدنى كشور در پى واژگونى اتوبوس خبرنگاران

مديرعامل صندوق با صدور پيامى ضمن ابراز همدردى با جامعه رسانه اى كشور،از آمادگى اين نهاد براى همكارى با صنعت بيمه خبر داد.

 
پیام تبریک مديرعامل به مناسبت ولادت امام رضا (ع)

مدیرعامل صندوق تامين خسارتهاى بدنى در پیامی آغاز دهه كرامت و میلاد مسعود ثامن الحجج ؛ حضرت امام رضا (علیه السلام) راتبریک گفت.

 
دریافت حواله پرداخت خسارت از طریق سایت

دریافت حواله پرداخت خسارت در صندوق تامین خسارتهای بدنی الکترونیکی شد

 
در جلسه هیات نظارت مطرح شد

اصلاح و بهبود فرآیندهای صندوق در دستور کار

 

تماس با ما

تهران خیابان شهید احمد قصیر کوچه شهید مقدس پلاک 11
تلفن پاسخگویی : 42602000

پیوندها