آخرين اخبار

01/13/2019
پيام تبريک مديرعامل صندوق به مناسبت سالروز تاسيس

پيام تبريک مديرعامل صندوق تأمين خسارتهاي بدني به مناسبت پنجاهمين سالروز تأسيس صندوق

به گزارش روابط عمومي صندوق تأمين خسارتهاي بدني کشور، دکتر علي جباري مديرعامل اين نهاد عمومي در پيامي پنجاهمين سالروز تأسيس صندوق را تبريک گفت.

 

متن پيام به شرح زير مي باشد:

فرارسيدن 23 دي ماه، پنجاهمين سالروز تأسيس صندوق تأمين خسارتهاي بدني را تبريک و تهنيت عرض مي نمايم.

امروز نيم قرن فعاليت صندوق تأمين خسارتهاي بدني را که با ولادت حضرت زينب (س) مصادف شده است، در حالي جشن مي گيريم که خوشبختانه به اذعان کليه صاحبنظران صنعت بيمه کشور و انديشمندان حوزه مسئوليت اجتماعي، حوزه خدمات رساني اين صندوق به کليه آحاد جامعه در بهترين شرايط ممکن عملکردي قرار دارد، بطوريکه صندوق تأمين خسارتهاي بدني در 5 دهه اخير با ارائه خدمات صادقانه و به موقع به خانواده هاي قربانيان حوادث رانندگي و زندانيان جرايم غيرعمد تصادفات رانندگي، به عنوان يک نهاد حاکميت محور، اولاً: به ايفاي نقش عدالت اجتماعي در جهت حمايت از گروه هدف و همچنين پشتيبان صنعت بيمه کشور در کنار 2 بال ديگر حاکميت در صنعت بيمه از جمله بيمه مرکزي جمهوري اسلامي ايران و شرکت سهامي بيمه ايران گام برداشته است. ثانياً: بر اساس مفاد مواد 21 و 22 قانون بيمه شخص ثالث در کنار شرکت هاي بيمه  بعنوان پشتوانه آنها عمل نموده است تا وجود يک صندوق توانمند و تخصصي در کنار شرکتهاي بيمه بعنوان حامي آنها در مواقع خاص ، سبب جلب اعتماد مردم به شرکتهاي بيمه گردد.

از طرفي ديگر صندوق بمنظور ايفاي تعهدات اجتماعي حمايتي حاکميت، به عنوان يک بنگاه اقتصادي تلقي گرديده است تا ضمن ايجاد ارزش افزوده مناسب، امکان ارائه خدمات در سال هاي آتي را به عنوان يک سازمان پايدار و مکمل صنعت بيمه کشور داشته باشد. در همين ارتباط صندوق تأمين خسارتهاي بدني کليه فعاليت هاي خود را در مسير توسعه و پيشرفت کشور و سربلندي ايران عزيز اسلامي در چارچوب قوانين و مقررات موضوعه تبيين نموده است.

در چهار سال اخير در راستاي دستيابي به اهداف قانوني سازمان و در اجراي منويات مقام معظم رهبري و سياست هاي دولت محترم تدبير و اميد در جهت رضايتمندي گروه هدف، صندوق توانست با ايجاد سيستم جامع و هوشمند و راه اندازي دفاتر استاني در مراکز استان هاي کشور، ضمن کاهش بروکراسي اداري و  تسريع خدمات به اين قشر آسيب ديده، به عنوان يک نهاد پاسخگو ارائه خدمات نمايد.

دستاوردهاي کسب شده نتيجه تلاش، همدلي، انسجام و يکپارچگي کارکنان، کارشناسان و مديران صندوق بوده است، لذا همه ما متعهديم در مسير دستيابي به اهداف سازماني به عنوان يک سازمان پويا، منعطف و ولايت مدار، هر روز بيش از پيش تلاش کنيم.

اينجانب از خداوند منان سپاسگزارم که توفيق خدمت به مردم را به بنده و همکارانم  اعطا  نموده و اميدوارم توانسته باشيم وظايف محوله نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران را صادقانه انجام داده تا موجبات رضايت خداوند را فرآهم آوريم. ان شاالله

 

                                                                                                                                                علي جباري

                                                                                                                                                   مديرعامل صندوق تأمين خسارتهاي بدني

 
پيام روز
اطلاعات عمومي
پيوند ها

گالري تصاوير
سخنراني و مقالات
اركان صندوق
معرفي صندوق
تصاوير جلسات داخلي
همایش ها
بازدید
پرداخت دیه به زیان دیدگان
مناسبت ها
افتتاحیه
گالری تصاویر بسیج
مقالات علمي
مقالات عمومي
مجموعه قوانين بيمه
سخنان مدیر عامل صندوق
مجمع صندوق
هيات نظارت صندوق
مدير عامل صندوق
بازرس قانوني
تاريخچه صندوق
معرفي مدير عامل صندوق
منشور اخلاقي صندوق
معرفي مديران صندوق
چارت سازماني
قانون بيمه شخص ثالث
صندوق در رسانه ها
تماس با ما
پست الكترونيك اعضاء
کليه حقوق مادي و معنوي سايت متعلق به صندوق تامين خسارتهاي بدني مي باشد و استفاده مطالب با ذکر منبع بلامانع است
pr@biif.ir پست الکترونيک