آخرين اخبار

10/19/2020
وزير اقتصاد
 
وزير اقتصاد در جمع خبرنگاران در پايان نود و نهمين نشست شوراي گفتگوي دولت و بخش خصوصي:
با توجه به دغدغه مشترك دولت و بخش خصوصي در مورد توسعه صادرات و برگشت ارز ناشي از صادرات به چرخه اقتصاد كشور، در جلسه پيشنهادات مختلفي از سوي فعالان اقتصادي مطرح گرديد كه در نتيجه مقرر شد جلسه فوق العاده "كميته ? نفره سياست گذاري ارزي" با حضور رييس اتاق بازرگاني، صنايع، معادن و كشاورزي ايران تشكيل شود تا همه پيشنهادات بررسي شود
 
وزير اقتصاد در جمع خبرنگاران در پايان نود و نهمين نشست شوراي گفتگوي دولت و بخش خصوصي: با توجه به دغدغه مشترک دولت و بخش خصوصي در مورد توسعه صادرات و برگشت ارز ناشي از صادرات به چرخه اقتصاد کشور، در جلسه پيشنهادات مختلفي از سوي فعالان اقتصادي مطرح گرديد که در نتيجه مقرر شد جلسه فوق العاده "کميته ? نفره سياست گذاري ارزي" با حضور رييس اتاق بازرگاني، صنايع، معادن و کشاورزي ايران تشکيل شود تا همه پيشنهادات بررسي شود/ در شرايط امروز کشور و اعمال تحريم‌هاي ظالمانه بيشتر، صادرکنندگان به عنوان فعالان اصلي در عرصه تجارت جهاني نقش مهمي در اين دوره گذار برعهده دارند و ما تلاش داريم با کمک و همفکري يکديگر سازماندهي قوي تري داشته باشيم تا هم صادرات غير نفتي مان در نيمه دوم سال ?? با روند جهشي روبرو شود و هم برگشت ارز با سهولت و مقدار بيشتري صورت گيرد.

وزير امور اقتصادي و دارايي در جمع خبرنگاران در پايان نود و نهمين نشست شوراي گفتگوي دولت و بخش خصوصي اظهار داشت: در اين جلسه، مشکلات سياستي نحوه بازگشت ارز حاصل از صادرات سال ?? ازجمله محدوديت هاي واردات در مقابل صادرات و همچنين  مشکلات تعيين نرخ پايه هاي صادراتي و پيشنهاد محاسبه ريالي ارزش پايه هاي صادراتي بررسي شد و با عنايت به حضور وزير صمت و رييس کل بانک مرکزي، تعامل و تبادل نظر با صادر کنندگان بهتر و بيشتر انجام شد.

به گزارش شبکه اقتصادي و دارايي ايران (شادا)، دکتر دژپسند گفت: در شرايط امروز کشور و اعمال تحريم‌هاي ظالمانه، صادرکنندگان به عنوان فعالان اصلي در عرصه تجارت جهاني نقش مهمي در اين دوره گذار بر عهده دارند و ما تلاش داريم با کمک و همفکري يکديگر  سازماندهي قوي تري  داشته باشيم تا هم صادرات غير نفتي مان در نيمه دوم سال ?? با روند جهشي روبرو شود و هم برگشت ارز با سهولت و مقدار بيشتري صورت گيرد.

وزير امور اقتصادي و دارايي اظهار داشت: با توجه به دغدغه مشترک دولت و بخش خصوصي در مورد توسعه صادرات و برگشت ارز ناشي از صادرات به چرخه اقتصاد کشور،  در اين جلسه پيشنهادات مختلفي از سوي فعالان اقتصادي  مطرح گرديد که در نتيجه مقرر شد جلسه فوق العاده "کميته ? نفره سياست گذاري ارزي" با حضور رييس اتاق بازرگاني ايران تشکيل شود تا همه پيشنهادات بررسي شود.

گفتني است در نود و نهمين نشست شوراي گفتگوي دولت و بخش خصوصي، مشکلات سياستي نحوه بازگشت ارز حاصل از صادرات سال ??، از جمله محدوديت هاي واردات در مقابل صادرات و همچنين مشکلات تعيين نرخ پايه هاي صادراتي و پيشنهاد محاسبه ريالي ارزش پايه هاي صادراتي مورد بررسي قرار گرفت.
پيام روز
اطلاعات عمومي
پيوند ها

گالري تصاوير
سخنراني و مقالات
اركان صندوق
معرفي صندوق
تصاوير جلسات داخلي
همایش ها
بازدید
پرداخت دیه به زیان دیدگان
مناسبت ها
افتتاحیه
گالری تصاویر بسیج
مقالات علمي
مقالات عمومي
مجموعه قوانين بيمه
سخنان مدیر عامل صندوق
مجمع صندوق
هيات نظارت صندوق
مدير عامل صندوق
بازرس قانوني
تاريخچه صندوق
معرفي مدير عامل صندوق
منشور اخلاقي صندوق
معرفي مديران صندوق
چارت سازماني
قانون بيمه شخص ثالث
صندوق در رسانه ها
تماس با ما
پست الكترونيك اعضاء
کليه حقوق مادي و معنوي سايت متعلق به صندوق تامين خسارتهاي بدني مي باشد و استفاده مطالب با ذکر منبع بلامانع است
pr@biif.ir پست الکترونيک